אין לך מצווה בכל המצוות כולן שהיא שקולה כנגד תלמוד תורה

חשבת להנציח את הקרובים לך? ברצונך לעשות משהו לרפואת אדם יקר?

80,000 לומדי הרמב"ם היומי יכולים ללמוד גם בשבילך!

הרמב”ם, רבי משה בן מימוּן – מגדולי הפוסקים בכל הדורות, מחשובי הפילוסופים בימי הביניים, איש אשכולות, מדען, רופא, חוקר, מנהיג ומהרבנים החשובים והנערצים ביותר ביהדות. עליו נאמר “ממשה עד משה לא קם כמשה”. תכנית ‘הרמב”ם היומי’ היא תכנית ייחודית שפותחה כדי לאפשר לכלל הציבור להקיף וללמוד את כל התורה כולה באמצעות ספר הרמב”ם. ‘היד החזקה’ הוא הספר היחיד בכל ארון הספרים היהודי שמקיף את כל חלקי התורה בשלמות מצד אחד ובאופן תמציתי וקצר מצד שני. תכנית ׳הרמב”ם היומי׳ הוקמה לפני כחמש שנים ביוזמתם של תלמידי חכמים מהציונות הדתית ובהובלת הרב חיים סבתו, מראשי ישיבת ההסדר במעלה אדומים. התכנית מתאימה לכל אחד – צעירים ומבוגרים, תלמידי חכמים, אנשי עסקים, אשכנזים וספרדים, ממש לכולם! ספר ‘משנה תורה’ כולל בדיוק 1,000 פרקים, כך שהתכנית מסתיימת תוך פחות משלוש שנים.

בזכות ׳הרמב”ם היומי׳ אפשר להקיף את התורה כולה בלימוד פרק יומי ב-15 דק’, תוך שנתיים ותשעה חודשים! מדי יום כבר היום כ-80,000 איש וכ-120,000 תלמידים מ-380 בתי הספר של החינוך הממלכתי דתי לומדים את ׳הרמב”ם היומי׳.

סט הרמב"ם המפואר כולל:

 • ספר לימוד בהוצאת ‘קורן ירושלים’ עם פירוש הרב שטינזלץ – מנוקד ומבואר, בליווי תמונות צבע, שרטוטים, טבלאות והלכה למעשה על הסדר.
 • דיסק mp3 עם 30 שיעורי רמב”ם מוקלטים באורך של כ-20 דק’ המועברים ע”י הרב חיים סבתו.

הנצחה ברמב"ם היומי

במסגרת לימוד ספרי ׳הרמב”ם היומי׳ אנו נרגשים להעניק לך את ההזדמנות להנציח את יקיריך, לבחור תכנית לימוד ייחודית ומותאמת אישית ולתמוך בה, כך יוכלו עשרות אלפי הלומדים ללמוד לזכותך – לכל מטרה!

 • FOUNDER 5000 ₪

  הנצחה ראשית הענקת שם למהדורה

 • BUILDER 3600 ₪

  הנצחה מרכזית בעמוד שלם

 • PILLAR 1800 ₪

  הנצחה בחצי עמוד

 • CHAY 900 ₪

  הנצחה רבע עמוד

 • SUPPORTER 360 ₪

  הנצחה בעמוד הוקרה

דמיינת פעם מה כוח השפעתו של לימוד תורה שמתקיים לזכותך או למען אדם יקר לך?

הרמב"ם היומי׳ מבטיח להנגיש עבורך לימוד תורה בכל מקום, בכל שעה.
80,000 לומדי ׳הרמב"ם היומי׳ המסורים מהארץ ומחו"ל יכולים ללמוד בכל רגע נתון מספרי ׳הרמב"ם היומי׳ למען המטרה שבחרת. עוצמת לימוד התורה תעמוד למענך או לכבוד יקיריך בשעת הצורך ותהיה לך לזכות לנצח נצחים.

רוצה להנציח את אחד מקרוביך? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

4531*

שירות לקוחות והצטרפות

דילוג לתוכן